SEPETİM (0)
 • Kayıt Ol
 • Oturum Aç
 • 700 TL ve üzeri ÜCRETSİZ KARGO!

  ZATEN KAYITLI KULLANICIYIM
  Şifremi unuttum
  ÜYE OLMAK İSTİYORUM
  YENİ KULLANICI

  ilkeicgiyim.com.tr’a kaydolmak çok kolay! Bilgilerinizi eksiksiz doldurun, alışverişlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirin.

  İlke İç Giyim’den yenilikleri, bilgilendirmeleri ve kampanyaları almayı kabul ediyorum.

  Kullanım koşulları gizlilik politikası okudum ve kabul ediyorum.

  Hakkımızda

  İLKE İÇ GİYİM TEKSTİL SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ. olarak 29 yılın vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile birlikte, Kadın, Erkek, Kız Çocuk ve Erkek Çocuk iç giyim ürünlerinin üretimlerini yapıp, toptan ve online satışlarını gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün gerek farklı kumaş modelleri gerekse farklı kalıp ve görselliklerden yararlanarak yeni ürünlerimizle ürün yelpazesini genişletmekteyiz.Her zaman daha iyiyi üretmek için çabalamaktayız.

  Kısa bir zaman zarfı içerisinde Tekstil sektöründe ve özellikle iç giyim sektöründe adından söz ettiren bir firma olmamızdaki  şüphesiz en büyük etken, benimsemiş olduğumuz “kalite politikası” ile beraber uygulanan etkin “satış politikası”dır.


  MİSYON,

  Dünya çapında kazanılacak başarılarla ülkemizin tekstil ve iç giyim sektöründe gelişmesine ve büyümesine katkıda bulunmak. Yaşanan küresel değişimin etkilerinden tüketicilerimizi koruyarak, onlara en uygun fiyat - performans dengesiyle kaliteli ürünleri sunarken ölçülebilir büyüme sağlamak.


  VİZYON,

  Moda ve kişisel iç giyim ihtiyaçlarının karşılanması konusunda fark yaratan ürünleriyle ulusal ve uluslararası arenada sektöründe en çok tercih edilen markalardan biri olmak.


  Yeniliklerden ilk siz haberdar olun.